Fonmoney -

Fonmoney farkı nerede?

Söz konusu kontör olunca piyasada bulunan hizmet sağlayıcılardan önemli bir bölümü müşterilerine yönelik hizmetler sunuyor. Müşteri profiline göre özelleşmiş hizmet çeşitliliği hemen tüm GSM operatörleri tarafından tercih edilen bir yöntem. Misal öğrencileri hedef alan bir GSM operatörünün gerek kullanım ara yüzleri gerekse ödeme seçeneklerindeki kolaylık güvenlikten önce gelebiliyor. Güvenlik sorunu ise müşteri portföyü daha fazla çalışan kesimi kapsayan bir GSM operatörü için daha önemli olabilir. Türkiye'deki GSM operatörleri müşterilerine yönelik optimizasyonlar gerçekleştirirken Türkiye'deki önemli bir kesimi ise hizmet ağlarına dahil edemiyorlar. Bunlardan en önemlisi Türkiye'de bulunan yabancı öğrenciler. Türkiye'ye son dönemde gelen bir çok yabancı öğrenci bulunuyor ve ayrıca ERASMUS öğrencilerinin de sayısı giderek artmakta. Müşteri çeşitliliği düşünüldüğünde GSM operatörlerinin müşteri odaklı yaklaşımları onları belirli kısıtlamalar ile zorluyor. bu durumda daha geniş kesimlere hitap edebilen, daha çok servise odaklanan yaklaşımlar daha başarılı olabiliyor. Tam da bu noktada Fonmoney gibi şirketlerin farkı ortaya çıkıyor. Her tür kesime, öğrencisinden çalışanına, hatta yurt dışında yaşayanına hitap edebilen, kolay anlaşılabilir kullanım ve her çeşit ödeme kolaylığı farkları yaratan kalemleri oluşturuyor.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.