Fonmoney -

ERASMUS öğrencilerine büyük kolaylık!

>Fonmoney hizmetleri ile ilgili bir çok konuya şu ana kadar değinme fırsatı bulduk. Bunlar arasında tatile çıkanlar, para transferi yapmak isteyenler, hediye olarak kontör gibi birçok konuya da değinmiş olduk. Fakat son dönemlerde özellikle öğrencilerin ihtiyaçları ile ilgili konulara da yoğunlaşmaya başladık. Bu konulardan belki de en önemlisini uzun zamandır ihmal etmekteyiz. Erasmus öğrencileri kontör yükleme problemlerini en sık yaşayan guruplardan biri. Yabancı bir ülkeye giden turistlerden farklı olarak Erasmus öğrencilerinin bulundukları ülkelerden kontor yüklemeye daha fazla ihtiyaçları var. Tüm ülkelerde GSM operatörleri çeşitli kontörlü hatlar sunuyor olsa da, servisler her zaman İngilizce olmuyor. Bu durumu Türkiye’ye gelen Erasmus öğrencileri önemli oranda yaşıyor. Türkiye’de bulunan GSM operatörlerinin internet siteleri çounlukla inglizce hizmet vermiyor. Ayrıca bayilerden alınan kontörlerde de her yerde yabancı dil hizmet bulmak kolay değil. Bu durumda piyasadaki en önemli hizmetlerden biri olan Fonmoney’i görmezden gelmek büyük hata olur. Fonmoney hemen her dilde, anlaşılır ve kolay yoldan kontör yükleme seçeneği sunuyor. Dilini bilmediğiniz bir ülkede dahi o ülkenin telefonlarına kontör yükleyebiliyorsunuz. Hemen her öğrencin Erasmus programı sırasında uzun süre kalacağı ülkenin GSM hatlarını alacağı aşikar. 3 ila 6 aylık süre için kontörlü hatlar daha sonra kullanılmayacak. Neden bu kısa süre için kafalar karışık olsun?

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.