Fonmoney -

Bonjour! Fransa’dan Kontör Yüklemek Artık Çok Kolay

⇒Fonmoney'den müthiş hizmet: Fransa'dan Türkiye'ye para transferi hizmeti Fonmoney'de 

⇒Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek için tıklayın

Huhuu! Comment allez-vous? Bugün, Fonmoney’nin Fransa’nın dört bir yanında yaşayan ve Türkiye’deki sevdiklerine veya kendi faturasız hatlarına kontör yüklemek veya TL yüklemek isteyenlere faydalarından bahsedeceğiz.  “Neden Türkiye’deki faturasız hatlara kontör yüklemek için Fonmoney’i tercih edeyim” diye düşünüyor olabilirsiniz. Cevabımız çok basit: Birbirlerinden uzakta yaşayan insanların iletişimlerini kolaylaştırmak bizim şirket felsefemiz. Dolayısıyla Fonmoney üzerinden faturasız hatlara kontör yüklemeyi o kadar kolay hale getirdik ki, hem iletişimi, hem de hayatı kolaylaştırsın istedik. İşlem sırası çok basit: Kontör yüklemek istediğiniz faturasız hat numarasını yazın. Yüklemek istediğiniz kontör miktarını girin. Ardından ödeme seçeneğini seçin. Ödeme gerçekleştiğinde kontörler cepte!  Gördüğünüz gibi işlemler arasında üye olmak yok. Herhangi bir şifre gerekmediğinden kontör yüklemek istediğiniz telefonun yanınızda olmasına gerek yok. “Şimdi sana bir şifre gelecek. O şifreyi bana gönder” demek için arama yapmanıza, vakit kaybetmenize gerek yok.  Başka bir artısı da şu: Diyelim ki, son Türkiye ziyaretinizde faturasız bir hat aldınız. Bu hattın siz Fransa’dayken kapanmasını istemiyorsunuz, Türkiye’ye tatile gittiğinizde çalışmasını istiyorsunuz. Bildiğiniz gibi faturasız hattınızın aktüel kalması için arada sırada kontör yüklemesi yapmanız gerekiyor. Bu işlem de Fonmoney üzerinden kolayca halledilebilir.  İster Fransa’da olun, ister dünyanın başka bir yerinde. www.fonmoney.net adresini kullanarak Türkiye’deki sevdiklerinize kontör yüklemek Fonmoney ile çok kolay! Bizden güzeller güzeli Fransa'ya bolca selamlar! Dünyanın dört bir yanında sevdiklerinizle ile iletişimde kalabilmeniz dileğiyle...

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.