Fonmoney -

Belçika’dan Türkiye’ye kontör nasıl yollanır?

Belcika para gonder

⇒ Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Belçika'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Belçika’da yaşayan sevgili dostlar! Türkiye’deki Avea, Turkcell veya Vodafone faturasız hatlara kontör yani TL göndermek ve yollamak istiyor fakat nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Şimdi doğru yerdesiniz! Fonmoney, Avea, Vodafone ve Turkcell’in sunmadığı bir hizmet sunarak fark yaratıyor ve size yurt dışından kredi kartı, Paysafecard veya hemen havale ödeme yöntemleriyle Türkiye’deki faturasız hatlara kontör gönderebilme imkanı sunuyor.

Belçika’dan Türkiye’deki Vodafone, Avea ve Turkcell hatlara kontör göndermek için yapmanız gereken tek şey Fonmoney’nin alışveriş sayfasını ziyaret etmeniz. İlk önce yükleme yapmak istediğiniz numarayı yazın. Numarayı doğru girdiğinizden emin olmalısınız. Eğer girmiş olduğunuz numara faturalı bir hatta aitse sistem hata verir. Numarayı doğru girdikten sonra bir sonraki aşamada kaç kontör yüklemek istediğinizi seçin. Bir sonraki sayfada ödeme seçeneklerini göreceksiniz. Paysafecard ile güvenli, kredi kartı ve hemen havale ile güvenli ve hızlı bir şekilde Türkiye’deki hatlara kontör gönderebilirsiniz.

Hattımın kapanmaması için ne yapmalıyım?

Vodafone, Avea veya Turkcell hatları 180 gün boyunca yükleme yapılmadığı takdirde yarı aktif duruma geçer. Yarı aktif periyodu takip eden 90 gün boyunca kontör yüklemesi yapılmazsa 90 günün sonunda hattınız iptal olur. Bu yüzden Vodafone, Avea ve Turkcell hatlarınızın kapanmaması için 6 ayı geçirmeden kontör yüklenmesi gerekmektedir. Özellikle yurt dışında yaşayanların sıkça karşılaştığı bir sorun hat kapanma sorunudur. Fonmoney ile son yüklemeniz itibariyle 6 ay içinde tekrar kontör yüklerseniz bu sorunu kolayca çözebilirsiniz. Herkese sınırsız iletişim dileriz!

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.