Fonmoney -

Azerbaycan’dan Türkiye’deki hatlara kontör yolla!

 Azerbaycan'dan Türkiye'ye kontör yükleme

Azerbaycan'daki Sevgili Canlar,

Azerbaycan’dan Türkiye’deki faturasız hatlara kontör yollamak, kontör göndermek, TL yüklemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yapmanız gereken tek şey Fonmoney Türkiye adresine girerek yükleme yapmak istediğiniz numarayı seçmek ve ardından yüklemek istediğiniz miktarı belirlemek. Azerbaycan’dan Türkiye’ye ister Turkcell, ister Vodafone veya Avea hatlara kontör yüklemek için 1 dakikadan fazla zaman kaybetmenize gerek yok. Numarayı ve miktarı belirledikten sonra ödeme ekranına ilerleyin ve kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirin. İşte bu kadar! Türkiye’de yaşayan sevdiklerinizin faturasız Turkcell, Vodafone ve Avea hatlarına internet bağlantınızın olduğu her noktadan çabucak yükleme yapabilirsiniz. Şimdi, hemen tıklayın, vakit kaybetmeden kontörleri yükleyin! Sevdiklerinizle iletişimde kalmanın en kolay yolunu, yani Fonmoney’i seçin! Herkese sevgilerimizle!

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.