Fonmoney -

Avusturya'dan Türkiye'ye para göndermek için Fonmoney'i tercih edin. Neden mi? Yanıtı burada!

FB Beitrag MTTRP ATC

Fonmoney, Avusturya'dan Türkiye'ye para gönderirken cebinizi, güvenliğinizi ve kişisel bilgilerinizi korur. Şimdi tıklayın!

Avusturya'dan Türkiye'ye para göndermek için neden Fonmoney'i tercih etmeniz gerektiğini kısaca anlatalım: 

►Avusturya'dan EUR hesabınızdan kredi kartınızla veya Sofort Banking hizmetinden faydalanarak Türkiye'deki herhangi bir bankadaki (Garanti, Ziraat, Akbank, Denizbank, Vakıfbank, Finansbank, İş Bankası vb.) bir Lira hesabına para gönderme işlemi yapabilirsiniz. Alıcının IBAN numarasını doğru girmeniz yeterlidir. 

► Fonmoney ile Avusturya'dan Türkiye'ye para gönderme ücreti yalnızca 1,99€'dur. Avusturya'dan Türkiye'ye para gönderim ücreti haricinde başka gizli bir ücret yoktur. Daha pahalı hizmetleri tercih etmenize artık gerek yok. Fonmoney'de alıcı hiçbir ücret ödemez. 

► Fonmoney şeffaf döviz kuru fiyatı politikası uygulamaktadır. EUR olarak girdiğiniz TL miktarını anında görün. Alıcıya ulaşacak miktarı anında görürsünüz.Tek yapmanız gereken EUR miktarını girmek ve hemen altında Lira olarak göreceksiniz. 

► Avusturya'dan Türkiye'ye para gönderirken banka masraflarından tasarruf edebilirsiniz çünkü eğer sizin için önemli olan şey güvenlik ise içinizi hemen rahatlatalım: Fonmoney bir banka güvenliğinde çalışır. Bankalar gibi denetlenir. Bu denetleme sayesinde sizlere para gönderme hizmeti sunabilmektedir. Ayrıntılı bilgiyi buradan okuyabilirsiniz. 

► Paranız alıcıya yalnızca 1-2 iş günü içinde ulaşır. Sorularınız için Müşteri Hizmetleri'miz her zaman yanınızdadır. 

► Paranız %100 güvendedir. Paranız ve bilgileriniz 3. kişilerden korunur. 

Avusturya'dan Türkiye'ye para göndermek hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız,lütfen bize ulaşın. 

 

 

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.