Fonmoney -

Avrupa'nın Her Yerinden Türkiye'ye Kontör

⇒Fonmoney'den yeni hizmet: Almanya'dan Türkiye'ye para gönderme hizmeti için tıklayın! 

⇒Fonmoney ile EUR hesaplarınızdan TL hesaplarına, Türkiye'ye para gönderin

 

 

Fonmoney soruyor: Avrupa'nın neresindensiniz? Gerçi cevabı bizim için hiç fark etmez. Çünkü Fonmoney 4 yıldır olduğu gibi bugün de Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika, İngiltere, Finlandiya, İspanya, İtalya, Portekiz, İsveç, Norveç, kısacası tüm Avrupa ülkelerinden Türkiye'ye kontör yollamanın en hızlı, en güvenli yolunu sunuyor.

 

Avrupa'nın hangi ülkesinde olursanız olun, yalnızca 3 adımda Türkiye'deki faturasız hatlara kontör yüklemek mümkün. Turkcell, Vodafone ve Avea/Türk Telekom hatlarına kontör yüklemek için yapmanız gerekenler basit: Numarayı doğru bir şekilde girdiğinizden emin olun. Ardından kontör miktarını seçin ve bir sonraki adımda ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı ve Paysafecard ile ödeme seçeneklerinden birini seçin. Ödeme işlemi gerçekleştiğinde, kontör alıcıya ulaşır. Sevdiklerinizi mutlu etmek işte bu kadar basit.

 

Eğer yükleme sırasında bir sorun yaşarsanız veya kontör alıcıya en geç 1 saat içinde iletilememiş ise bize başvurabilirsiniz. Yükleme yapılacak numarayı doğru girmiş iseniz, sorununuz için mutlaka bir çözüm bulunacaktır. Operatörünüzden kaynaklı bir sorun yaşanıyor ve ödeme gerçekleştiği halde kontör yüklenmiyor ise para iadesi yapılır. Yani içiniz rahat bir şekilde Fonmoney ile tanışabilirsiniz. Herkese güzel bir yaz dileriz!

 

 

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.