Fonmoney -

AVEA kontör yükleme

Fonmoney hizmetlerinde Türkiye'deki hatlara kontör yüklemenin ne kadar kolay olduğuna dair daha önce de yazmıştım.  Bu kolaylıklardan faydalanan bir önemli gurup da AVEA müşterileri. AVEA müşterileri hem yurt içinden hem de yurt dışından kontörlü hatlarına yükleme yaparken Fonmoney keyfini yaşayabiliyor. Kontörlü hatlardaki en önemli sorunlardan biri  yükleme sürecinde yaşanan karmaşıklıklar. GSM operatörleri bankalarla ortak çalışıyor ve özellikle AVEA müşterileri kontör yklemek için banka aramaları yapmak zorunda kalıyor.  Arama ve mesaj yoluyla kontör yüklerken son derece hızlı olmak gerekiyor ve hatalar oluşuyor.  Tabi ki bunun en güzel alternatifi internet üzerinden kontör yüklemek. İnternet üzerinden kontör yüklemek istendiğinde birçok farklı ödeme şekli ve istenilen hızda, acele etmeden işlemi sonlandırma şansı bulunuyor. Üstelik herkesin elindeki akıllı telefonlar ile bu artık daha da kolay. AVEA'nın kendi internet istesinin daha karmaşık ve ingilizce destekli olmadığını da unutmamak gerekiyor. Fonmoney bu sebeple son derece önemli bir hizmet kolaylığı sağlıyor.  

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.