Fonmoney -

Almanya'dan Türkiye'ye TL yükleme!

Fonmoney Türkiye'de bulunan GSM operatörü faturasız hatları için en kolay ve güvenilir kontör/TL yükleme hizmetlerinden birini sunmaya devam ediyor. Türkiye'yi en çok arayan ve buradaki yakınlarına ulaşmak isteyen topluluklardan biri de Almanya'da.  Tabi her ne kadar  Almanya'da yaşayan Türkler  için Türkiye bir anavatan ise de, iki farklı ülke arasında hizmet sektörleri arasında uyuşmazlık olması gayet doğal.

Haliyle Türkiye dışından Türkiye'deki faturasız hatlar kontör/TL yüklerken çeşitli problemler çıkıyor.  Ödeme şekli yüzünden çıkan problemleri aşmanın en kolay yolunu  Fonmoney sunuyor. Türkiye'deki GSM operatörü hatlarına yükleme yapmak isteyenler euro ile ödeme yapabiliyor ki bu Almanya'da yaşayanlar için kur farklarını karıştırmamak açısından büyük bir avantaj demek oluyor.

 

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.