Fonmoney -

Almanya'dan Turkcell kontör nasıl yüklenir?

türkiye kontör yükle

 

⇒ Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Turkcell kontör yükleme nasıl yapılır? Almanya'dan Turkcell kontör nasıl yüklenir? Tabii ki sadece ve sadece Fonmoney ile! Fonmoney ile yurt dışından online Turkcell kontör yüklemek için tıklayın ve yükleme yapmak istediğiniz numarayı yazın. Bir sonraki adımda 20, 30 ve 50 TL kontör yükleme seçeneklerinden birini seçin. Ödemenizi kredi kartınızla veya banka kartınızla Sofort Überweisung sistemini kullanarak yapabilirsiniz. Turkcell kontör yükleme işleminizi Fonmoney'den Paysafecard ile de yapabilirsiniz. Paysafecard Turkcell kontör yükleme kolaylığı yalnızca Fonmoney'de! Üstelik yurt dışından alınmış kredi kartlarıyla Turkcell kontör alışverişi yapabileceğiniz en güvenli sayfa Fonmoney'dir.

 

Türkiye izinlerinizde kullandığınız Turkcell faturasız hatlarınız kontör yükleme işlemi yapmadığınız 180 günün sonunda yarı aktif, bu dönemi takip eden 90 günün sonunda aktif olmayan duruma geçer. Yani Turkcell hattınızın kapanmaması için 180 günde bir kontör yüklemeniz tavsiye edilir.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.