Fonmoney -

8 Mart’ta Emekçi Kadınlara Verilecek En Güzel 5 Hediye

8 Mart Kadınlar Günü değil, aslında Dünya Emekçi Kadınlar Günü. Bu yüzden pahalı hediyeler aslında bu günün anlam ve önemine uymuyor. Bugün annenize, eşinize, halanıza, teyzenize, arkadaşınıza, kısacası üzerinizde emeği olan tüm kadınlara teşekkür etme günüdür. Teşekkürünü bir hediye ile dile getirmek isteyenler için 5 hediye önerisi derledik:

En güzel hediye çiçek

Kadınlar çiçekleri gerçekten sever. Bir buket papatyaya sevinmeyecek kadın tanımıyoruz. İçine de kalbinizden geçen güzel şeyleri yazdığınız bir kart koymayı unutmayın.

Yemeğe çıkarın

Kişiden kişiye değişir ancak pahalı bir yemek olmasına aslında gerek yok. Önemli olan sizin hangi vesileyle karşınızdaki insana teşekkür etmek istediğiniz.

Dinlendirici bir hafta sonu

Evinizin her işini yapan, aynı zamanda çalışan, çocukları büyüten kadınların da dinlenmeye ihtiyacı var. Bir hafta sonu termal sefası yapmaya kimse hayır demez ☺

Ev işlerini üstlenin

8 Mart Emekçi Kadınlar Günü vesilesiyle 1 hafta veya 1 hafta sonu boyunca eşinizin, annenizin veya en yakınınızdaki kadının ev işlerini üstlenin. Ütü, çamaşır, bulaşık, fatura ödemeleri, çocuk bakımı ve daha niceleri.

Fonmoney ile kontör gönderin

Eğer 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlamak istediğiniz kişi uzaklardaysa, onu yemeğe çıkaramıyor, ona ev işlerinde yardım edemiyor, çiçek hediye edemiyorsanız belki Fonmoney ile kontör göndermeyi düşünebilirsiniz. Böylece Türkiye’deki kişiye “Seni düşünüyorum” mesajı vererek manevi, hem de maddi destek olmuş olursunuz.

8 Mart Emekçi Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun!

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.