Fonmoney -

Gizli ücret ödemeden kontör TL yükleyin

Fonmoney'den herkese merhaba!

Bugün birçok kişinin içine düştüğü "gizli ücret" tuzağından bahsedeceğiz. Bildiğiniz gibi kontör yani TL yüklemek için pek çok online hizmet bulunuyor. Sadece online hizmetler değil, tek bir telefon numarasını arayarak istediğiniz zaman istediğiniz yerde de kontör yükleyebiliyorsunuz. Peki, her şey bu kadar toz pembe mi? Birçok hizmet kontör yükleme işleminden gizli ücret alıyor. Vermiş olduğunuz kredi kartı numarasından çok küçük miktarlarda aylar boyunca kesintiler yapıp bir çeşit dolandırıcılığa imza atıyor.

Sizleri bu konuda uyarıyor ve Fonmoney'nin şeffaf ve güvenilir dünyasına davet ediyoruz. Fonmoney'de vermiş olduğunu kredi kartı bilgileri sadece bir kere yani sizin tarafınızdan yapacağınız işlem için kullanılır. Sisteme üyelik mecburi olmadığından başka bilgileriniz de kaydedilmez. Fiyatlarımız, kontör yükleyeceğiniz sayfada açıkça belirtilmiştir, burada belirtilenin dışında başka bir sürpriz ücretle karşılaşmazsınız.

Fonmoney'nin son derece güvenli hizmetinden faydalanın, siz de sevdiklerinizle her zaman ve her yerde ileitşimde kalın!

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.