Fonmoney Hakkında Her Şey Bu Blog'ta Dünyanın en güvenli kontör yükleme ve para transferi hizmeti Fonmoney hakkında daha fazla bilgi sahibi olun

Fonmoney nie pobiera opłat za transakcje!

ABY SZYBKO DOŁADOWAĆ POLSKI TELEFON, KLIKNIJ TUTAJ

PL_Kein_TG484x252px

Doładowanie polskiego telefonu w serwisie Fonmoney ma same zalety. Jednym z największych walorów Fonmoney jest brak opłat transakcyjnych bądź manipulacyjnych pobieranych przy każdej transakcji. W przeciwieństwie do innych serwisów nie umieszczamy małymi literkami żadnych zapisów o dodatkowych opłatach w regulaminie, o których użytkownik dowiaduje się na koniec przy płaceniu. Warto jeszcze dodać, że opłaty transakcyjne nierzadko stanowią nawet 20-25% całej kwoty. U nas tego nie ma!

Kolejną niepodważalną zaletą Fonmoney jest szybkość i anonimowość. U nas nie musisz się rejestrować, czyli podawać swoich danych np. imienia, nazwiska i e-maila. Dzięki temu nie musisz pamiętać kolejnego hasła, które byłoby wymagane przy następnej wizycie w naszym sklepie.

Ponadto nie musisz posiadać karty płatniczej wydanej przez polski bank, ponieważ jako jedni z nielicznych akceptujemy zagraniczne karty kredytowe jako formę płatności.

Fonmoney jest zaufanym i wiarygodnym serwisem, o czym świadczą nasi zadowoleni Klienci. To Wy i Wasze rzetelne opinie, np. na Trustpilot, jesteście naszą najlepszą wizytówką!