Fonmoney Hakkında Her Şey Bu Blog'ta Dünyanın en güvenli kontör yükleme ve para transferi hizmeti Fonmoney hakkında daha fazla bilgi sahibi olun

Doładuj ukraińską komórkę na kartę przez internet!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOŁADOWAĆ UKRAIŃSKĄ KOMÓRKĘ Z ZAGRANICY

Fonmoney to popularny serwis internetowy umożliwiający szybkie, wygodne i korzystne doładowanie ukraińskich telefonów na kartę. W naszym sklepie można nabyć doładowania następujących sieci: Kyivstar, Beeline, Life:), MTC, Utel.

FB_Ukraine_PL_1200x628px

Przesyłanie środków na konto sobie lub komuś innemu jeszcze nigdy nie było tak proste i niezawodne. Wystarczy wejść na naszą stronę tutaj i wykonać 3 szybkie kroki:

1. Podać numer telefonu.

2. Wybrać kwotę doładowania.

3. Dokonać zapłaty.

I to wszystko! W Fonmoney wykupienie doładowania odbywa się anonimowo i bez rejestracji, dzięki czemu Klienci nie muszą podawać swoich danych, np. imienia, nazwiska, e-maila, ani zapamiętywać dodatkowych haseł i loginów. Ponadto w naszym serwisie nie mamy żadnych ukrytych opłat, wszystko jest transparentne, tak że Klient zawsze wie, ile będzie musiał zapłacić i nie zostanie na końcu niemiło zaskoczony.

Dodatkową zaletą Fonmoney jest możliwość wyboru waluty, w której Klient chce zapłacić za doładowanie. Do wyboru proponujemy: euro, funt brytyjski, korony norweskie i korony szwedzkie. Poza tym oferujemy uznane i dogodne metody płacenia za transakcje. Są to karta kredytowa VISA lub MasterCard, Paysafecard i szybki przelew za pośrednictwem SofortÜberweisung.

Zapraszamy też na ukraińską stronę Fonmoney na Facebooku!